יואל חן

בית האקליפטוס – חולון – התלבטנו רבות לגבי רכישת דירה חדשה, מה ההטבות והתנאים, ועם כל הסיפורים על מרפסות נופלות, חששנו.
אך לבסוף בחרנו בחברת יהודה לוי – חברה לבינוי, רכשנו דירת 4 חדרים בפרויקט בית האקליפטוס בחולון, ללא ספק אחד הצעדים החשובים והנכונים שעשינו, פרויקט מגורים יוקרתי, בשכונת מגורים מפותחת ואיכותית, העלנו את רמת איכות החיים שלנו.


line.png

אדיר

מגדלי דוד המלך - ראשון לציון- אותה הכתובת, הזמן חלף במהירות וקיבלנו דירה חדשה! איזה כיף זה היה, ממליצים בחום על "יהודה לוי - חברה לבניה וייזום" שביצעו עבורנו ועבור שאר הדיירים בבניין את פרויקט פינוי בינוי במסגרת תמ"א 38, ליוו אותנו מתחילת הפרויקט ועד קבלת הדירה והיום שנתיים אחרי אפשר לראות כי לא התפשרו על החומרים ועל איכות הבנייה וללא ספק הפקנו את המרב מהתכנית.


line.png

לילך

היום, כשנה וחצי מאז תחילת הפרויקט והנה אנחנו כבר נהנים ממרפסת השמש החדשה שלנו, אך אין כל ספק שהיו גם ימים פחות נעימים.
אנחנו מתגוררים בקומה הרביעית בבניין, לפני כן לא הייתה מעלית והיינו הקומה האחרונה מה שיצר לא פעם בעיות, אם זה מבחינת רטיבות, רעשים ובידוד.
עם ביצוע הפרויקט נוספו עוד 2 קומות לבניין, כך שאנחנו כבר לא הקומה האחרונה, נוספה מעלית שהעלתה את רמת חיינו בצורה חדה.
מה שחשוב באמת לציין הוא את השירות והמקצועיות של חברת יהודה לוי חברה לבנייה, ליווי של אנשי מקצוע החל מתכנון הפרויקט, תהליך ההריסה והבניה מחדש, ספקו לנו את כל הכלים והקפידו שלא להשפיע או לשנות את איכות החיים שלנו כך שנוכל להמשיך ולהתגורר בדירה שלנו.
כיום הבניין למרות היותו ותיק נראה כמו בניין חדש שנבנה לאחרונה, יש שכנים חדשים צעירים ונעימים, הלובי בכניסה לבניין מדהים, הגינה מטופחת ומאפשרת לנו לבלות עם הילדים – לסיכום, איכות החיים וכך גם עלות הנכס עלו בצורה משמעותית תודות לבחירה בחברה יהודה לוי שביצעו את הפרויקט בצורה מקצועית, אמינה וללא פשרה על איכות.


line.png

לימור ממן

4. לפני 3 שנים לערך החלטנו לשפץ את בניין המגורים שלנו, בהסכמה של כל דיירי הבנייה החלנו בתהליך של תמ"א 38. בהגדרתו חיזוק המבנה בפני רעידת אדמה אך מבחינתנו זהו שיפוץ לבניין ושיפור החזות ואיכות החיים של כלל הדיירים.
את התהליך התחילו מהדירה שלנו, בקומה הראשונה בבניין, שברו קירות והחלו בחפירת בור פיר למעלית ובכל אותה תקופה, גם חורף וגם קיץ אנחנו התגוררנו בדירה, אבל אפשר לומר כי בפועל, התגוררנו בחדר השינה, הכל היה מלא אבק, ללא חלונות מסודרים ודלתות, בקיצור לא נעים בכלל – תקופה בה החיים שלנו השתנו מקצה לקצה, היו גם כעסים ובכי אך הכל סבב סביב הפרויקט כדי לסיים כמה שיותר מהר, הן את הדירה הפרטית שלנו והן את שיפוץ הבניין כולו.
אך כיום, לאחר שלוש שנים וגם עם סיום הפרויקט החיוך שעלה לכל הדיירים על הפנים היה שווה את התקופה הקשה, אם זה המרפסת המדהימה שהתווספה לכל דירה, אם זה חזות הבניין, ולמרות שאנחנו רק קומה ראשונה, גם המעלית הוסיפה הרבה לאווירה – של שאר דיירי הבניין.
רמת הבנייה גבוהה, איכות ללא פשרות וליווי צמוד לאורך כל התקופה עם הקפדה לגרימת מינימום נזק לדיירים – קיבלנו בניין מדוגם שכל מי שמגיע או עובר באזור מתפעל ממנו.


line.png

מיתר כהן

פרויקט המגדלים ב"גוש הגדול" - רחוב רובינשטיין – פרויקט ממוקם בצפון תל אביב, צפונית לשדה דב.
התלבטויות רבות אך ללא ספק עשינו בחירה נכונה, בחרנו בחברת יהודה לוי – חברה לבינוי בע"מ וכיום אנחנו בעלי משרד מפואר, עם מפרט טכני יוקרתי, ללא פשרה אפילו על מתג התאורה, תשומת לב גם לפרטים הקטנים, לובי כניסה מרשים,מעלית וחנייה תת קרקעית


line.png

חן הראל

פרוייקט היוקרה - "הדר בחנקין" - בחרנו בפרויקט זו עוד כשרכשנו "דירה על הנייר" וסמכנו על "יהודה לוי - חברה לבינוי בע"מ" לאור הנסיון הרחב בתחום הבנייה והיזמות, יהודה לוי ממשיך את דרכו של אביו בכבוד ובמקצועיות רבה, ובפרוייקט שתוכנן על ידי משרד אדריכלות מוביל כל דירה תוכננה במחשבה יצירתית ותפיסה ארכיטקטונית מושלמת עם דאגה גם לפרטים הקטנים.
הפרויקט בוצע ברמה הגבוהה ביותר ולדיירי הבניין אולם קולנוע, חדר כושר מאובזר ומועדון דיירים, ללא כל ספק ששיפרנו בצורה מדהימה את איכות החיים שלנו וממליצים בחום על חברת יהודה לוי אם אתם בדרך לרכוש דירה.


line.png